Odszkodowania za wypadek w Anglii

Jeśli odniosłeś obrażenia na skutek wypadku drogowego lub wypadku przy pracy w Anglii, Szkocji lub Walii, do którego doszło z winy innego uczestnika ruchu lub pracodawcy, możesz starać się o odszkodowanie.

Wybierz rodzaj wypadku w Anglii:

Dlaczego warto zlecić nam sprawę odszkodowania w Anglii ?

W prowadzeniu spraw odszkodowawczych w Anglii liczy się przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie. Dlatego warto zlecić sprawę profesjonalnej firmie. Biuro Campter we współpracy z Compensio.pl oferuje bezpłatną pomoc i darmową konsultację spraw roszczeniowych wynikłych z wypadków komunikacyjnych w Anglii.

Dodatkowo pragniemy podkreślić, iż pomoc adwokatów w Anglii nie jest obciążona kosztami. Oznacza to, iż w przypadku wygrania sprawy roszczeniowej, poszkodowany otrzyma pelne 100% odszkodowania, bez potrąceń opłat i prowizji. Wynagrodzenie adwokackie oraz zwrot kosztów zostanie pokryty przez ubezpieczyciela sprawy wypadku. Jeżeli roszczenia nie uda się uzyskać Klient nie jest obciążany jakimikolwiek kosztami prowadzenia sprawy zakończonej fiaskiem.

Sprawę o odszkodowanie po wypadku prowaidzić będą specjaliści prawa angielskiego jednej z najlepszych kancelarii adwokackich w Wielkiej Brytanii.

Brak kosztów prowadzenia sprawy – brak ryzyka

Jeżeli adwokat zdecyduje się poprowadzić Twoją sprawę, możesz być pewien, że nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów. W przypadku wygranej otrzymujesz pełne odszkodowanie za wypadek w Anglii w 100% wysokości. Jeżeli adwokat prowadzący Twoją sprawę nie będzie w stanie udowodnić roszczeń, nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Przegranie sprawy nie oznacza dla Ciebie konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Miałeś wypadek w Anglii ? Skonsultuj swój problem!

Jesteśmy w stanie skonsultować Twój problem pod względem możliwości dochodzenia roszczenia za wypadek w Anglii lub Walii. Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie lub zadzwonisz. Konsultantka poinformuje Cię o możliwościach złożenia roszczenia i szansach na wygranie sprawy. Niezależnie czy uległeś wypadkowi w czasie pracy czy też miałeś wypadek drogowy nie z własnej winy napisz do nas lub zadzwoń. Masz prawo wiedzieć czy należy Ci się odszkodowanie!

Doznałeś niewielkiej szkody? Nie rezygnuj!

Wielu poszkodowanych w wypadkach w Anglii odkłada moment zgłoszenia roszczeń aż do wyjazdu do Polski. Często poszkodowani nie są świadomi jakiego odszkodowania mogą się spodziewać. To powoduje, iż spora część wypadków nie jest zgłaszana, a same ofiary nie upominają się o przysługujące im prawa. Jeżeli sądziesz, że doznałeś zbyt małej szkody – skonsultuj z nami swój przypadek. Być może w naszej ocenie masz prawo do odszkodowania!

O jakie roszczenia ubiegamy się w Twoim imieniu?